ilhan, Kefir Yorumu


ihsan türker kardeşim bir gıda mühendisi olarak kefir hakkında bilgi vermişsiniz benim merak ettiğim bilginiz varsa kefiri kolit hastaları da rahatlıkla tüketebilirlermi acaba benim için çok önemli bir bilgi lütfen çevrenizde bilenler varsa onlarada danışırmısınız şimdiden teşekkür ederim

ilhan, 31.03.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

EA
17.11.2015
Eşimin ülseratif kolit hastalığı için doktorumuzun tavsiyesi ile kefirle tanıştık. Sekiz yıldır eşim kefir içiyor. Tüm aile artık ayran niyetine kefir tüketiyoruz. Bu arada son beş yıldır eşimde hiç bir atak (kolit atağı) olmadı.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kefir, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018